Wrocławianie na podium Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Magda i Jacek Zbieraj, wrocławscy blogerzy, zdobyli drugie miejsce w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Ich relacje zostały bardzo dobrze przyjęte przez czytelników, a także jury konkursu.

Magda i Jacek na blogu zbierajsie.pl opisują podróże (bliskie i dalekie), w które zabierają dzieci. Podróżują z dwoma córkami, starając się uwrażliwiać je na piękno przyrody i uczyć aktywnego życia. W tym roku przez sto dni podróżowali po Azji Środkowo-Wschodniej, a potem, podczas akcji Polskiej Organizacji Turystycznej, promowali wciąż niedocenianą Ziemię Lubuską.

– Obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy poszukiwać turystycznych perełek i starać się inspirować rodziny do podróżowania z dziećmi. Zapraszamy na nasz blog, w którym opowiadamy o Łuku Mużakowa, przepięknej krainie kolorowych jezior, do której można dojechać z Wrocławia w 2,5 godziny – mówi Magda Zbieraj.

Celem Turystycznych Mistrzostw Blogerów jest powstanie materiałów promocyjnych, które zainspirują indywidualnych turystów oraz osoby korzystające z mediów społecznościowych i Internetu.

Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, gratulował zwycięzcom: — Jakość materiałów promocyjnych stworzonych przez blogerów w drugiej edycji konkursu była bardzo wysoka. Podczas rywalizacji powstały setki zdjęć i wpisów, których łączny zasięg przekroczył trzy miliony odbiorców.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyli blogerzy z województwa świętokrzyskiego.

Fot. Zbierajsie.pl

Mz/w

Redakcja www.wroclaw.pl