Wrocławianin finalistą Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Bartosz Dziwak, wrocławianin, autor bloga Bartekwpodrozy.pl, jest jednym z szesnaściorga finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

Pomysłodawcy mistrzostw założyli, że to blogerzy – specjaliści w swoim fachu, wskazali mało znane zakątki Polski oraz miejsca, w których warto zrealizować bon turystyczny. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się 63 blogerów, spośród których wybrano 16, zgodnie z liczbą województw. Dolny Śląsk reprezentuje Bartosz Dziwak, autor bloga Bartekwpodrozy.pl.

– Podróżuję niezależnie, organizując samodzielnie transport, zakwaterowanie, określając plan zwiedzania i będąc absolutnym panem swojego czasu, korzystając na przykład z kolei. Teraz chcę zaprosić czytelników na Dolny Śląsk – powiedział Bartosz Dziwak, który blogowanie łączy z pracą w Kolejach Dolnośląskich.

Poznaj bogactwo Dolnego Śląska

Bartosz Dziwak ostatnich latach odwiedził siedemnaście państw w Azji i w Europie, był w wielu miejscach w Polsce.

- Chcę zachęcić do odwiedzenia mojego rodzinnego Dolnego Śląska, jednego z najbogatszych w atrakcje turystyczne województw w Polsce - zapewnia Dziwak. - Udział w konkursie to dla mnie duża rzecz ale przede wszystkim chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do spopularyzowania kierunków mniej znanych wśród turystów spoza Dolnego Śląska. Dlatego przez kilka ostatnich dni przygotowywałem materiał z tajemniczych Gór Sowich - dodaje.

Zwycięzców mistrzostw poznamy w grudniu. O tym, kto wygra zdecydują trzy czynniki: zasięgi wygenerowane przez blogerów, opinia kapituły konkursowej oraz wyniki głosowania internautów za pośrednictwem strony mistrzostwablogerow.polska.travel.

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl