Wrocławska #WielkaMajówka online!

Data aktualizacji: 2020-05-03

Z okazji majowego weekendu wrocławskie kluby przygotowały muzyczną niespodziankę dla wszystkich, którzy nie mogą wysiedzieć w domu…

A nie! Właściwie dla wszystkich, bo wszyscy musimy siedzieć w domu!

Z powodu epidemii koronawirusa zakazana jest organizacja wydarzeń kulturalnych, sportowych i innych gromadzących publiczność, zawieszono działanie instytucji kultury, klubów muzycznych, teatrów, kin, muzeów itp.

Wrocławska #WielkaMajówka online! 2 MAJA cz.2 from wroclaw.pl/TV on Vimeo.

W czasie izolacji więzi pomiędzy artystami a publicznością zostały nagle przerwane. Twórcy, promotorzy, organizatorzy, technicy estradowi, producenci, managerowie, muzycy, właściciele lokali muzycznych oraz niepoliczalna liczba osób uprawiających zawody związane z kulturą czy organizacją wydarzeń znalazła się w zupełnie nowej sytuacji.

A sztuka, kultura polegają przecież na interakcji, spotkaniu.

A gdzie są najlepsze miejsca na spotkanie? We Wrocławiu!

Spotkajmy się zatem! Wrocławskie kluby zapraszają na serię koncertów – 1 maja startuje #WielkaMajówka online.

Miejsca transmisji: Visit Wroclaw, wroclaw.pl/TV, strona internetowa www.wroclaw.pl

Wrocławska #WielkaMajówka online

Wrocławska #WielkaMajówka online

Eventy
Termin od 1 maja 2020 do 3 maja 2020

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Zapraszamy wszystkich do wspólnego oglądania koncertów transmitowanych live z wrocławskich klubów.

Zagrają m.in. DJ Carlos Hose Torres (Latynoskie wakacje w Casa de la Musica), DJ Elbrucho (Manana), DJ Tadeki (Szaleństwo w PRL) czy DJ K-Roll – (z Majówkowym chill'n’grill w Szklarni).

PRL

słynna wrocławska klubokawiarnia, w której wystój wnętrz i muzyka przenoszą nas o ponad 40 lat wstecz. W tym zakładzie konsumpcja jest wskazana, a do tańca panie i panowie proszą się na zmianę.

inBeer

kameralny lokal w samym centrum miasta, tuż przy PRL'u, można tu wpaść na krótszą bądź dłuższą chwilę, samotnie lub z grupką znajomych i posłuchać chilloutowych brzmień.

P2 dinner&bar

restauracja, drink bar i przestrzeń klubowa w jednym! Niepowtarzalny klimat miejsca, wyborna kuchnia i szeroki wybór drinków… Czego chcieć więcej.

Szklarnia

cocktail bar, który nieco się ukrywa. Ale gdy znajdziemy już dwa ukryte wejścia i zajrzymy przez szklaną witrynę na zieleń wewnątrz będziemy wiedzieli, że to idealne miejsce na chill.

Casa de la Musica

kultowy klub w stylu przedrewolucyjnej Kuby, w którym rozbrzmiewają gorące latynoskie dźwięki. Jego ojcem chrzestnym (padrinio) jest sam Jose Torres!

Nagi Kamerdyner

to mały lokalik z dużym patio, który serwuje trunki i zakąski, a także miłą polską muzę. Wystrój? Cóż może zaskakiwać, bo co miesiąc za sprawą Galerii Jadania pojawiają się nowe elementy.

Ta.Tu club&restaurant

nowoczesny, dynamiczny, intrygujący i zmysłowy? Motywem przewodnim są tatuaże – stąd nazwa. W dwóch salach gości nęcą smaki, dźwięki i energetyczne neonowe kolory.

Manana

kto nie słyszał o tym klubie, nie bawił się we Wrocławiu. W zamyśle miał kultywować tradycję Klubu Artystów na Jatkach, a sam stał się kultowy. Tu każdy element jest inny, tak jak różni są goście – ale całość jest wyjątkowa.

Domówka

jak nazwa wskazuje, imprezujemy w domu – są tu: przedpokój, kuchnia, łazienka, sypialnia i inne pokoje, a nawet podwórko z huśtawką. Nie jest to jednak zwykły dom, bo parkiet każdego pomieszczenia to po prostu dance floor!

Cherry Club

to wisienka na torcie tych, którzy cenią sobie komfort, dyskrecję i nieszablonowe miejsca. Dwa parkiety, strefy specjalne, cztery bary i dbający o atmosferę rezydenci – to wszystko mają do dyspozycji goście klubu.

Coffe Planet

klubokawiarnia w sercu miasta, która w ciągu dnia kusi pysznymi deserami, kawą i ofertą śniadaniową, a wieczorami jest najlepszym wyborem na chilloutową imprezę z widokiem na Rynek.

Akademia

tuż naprzeciwko słynnych wrocławskich akademików nie mogło zabraknąć Akademii! 600 m2, dwie sale, dwa bary i roztańczony tłum – widzicie to?

Bierhalle Restauracje

stylizowane na niemieckie piwiarnie miejsca, cieszą się dużą popularnością. Można tu napić się niepasteryzowanego i niefiltrowanego piwa, obejrzeć mecz i zjeść pasujące do tego dania.

Nietota

w autorskim wnętrzu dzieła znanego wrocławskiego scenografa filmowego i teatralnego, Michała Hrisulidisa, skosztujecie najlepszych regionalnych piw oraz wyjątkowych, belgijskich specjałów. Dla mocniejszych głów polecają się góralskie trunki.

Restauracja Wrocławska

restauracja serwuje kuchnię regionalną inspirowaną kuchnią dawnego Wrocławia i kuchnią przedwojenną. Dla wszystkich, którzy chcą poczuć smak Wrocławia!

 

 

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl