Wszystko dla kota i jego właściciela

dysKOTeka, KOTfort – to tylko niektóre z pomysłów Kolety Katafiasz z kotami w roli głównej. Jej marka Stray Cat dedykowana jest w całości mruczkom. Znajdziemy tu zarówno akcesoria dla zwierzaków, jak i zabawki dla właścicieli.

W kociej dyskotece atmosfera, jak w prawdziwej – kolorowa świecąca kula, imprezowy klimat. Tylko zamiast prawdziwych zwierzątek – pluszowe, które wrocławianka Koleta Katafiasz szyje z wykorzystaniem komputerowego haftu, a zamiast klubu – wykonane z kartonu pomieszczenia. Na życzenie klienta właścicielka może dołączyć dysKOTekę. Warunek jest jeden – trzeba kupić bywalców-imprezowiczów, czyli małe pluszowe kotki. Im więcej, tym lepiej, wtedy klub, albo KOTfort Koleta Katafiasz dołączy gratis. Oprócz kotków stacjonarnych są też breloczki kocie, z nietoperzami albo alpakami.

Wszystko zaczęło się jednak od akcesoriów dla kotów, od tych mniejszych, jak zabawki z kocimiętką po hamaki dla kotów, czy pokrowce na transporterki z polarem w środku, z kieszonkami. Koleta Katafiasz wykona także pluszaka na podstawie zdjęcia ukochanego kota, w razie potrzeby także inne indywidualne zlecenie na kocią zabawkę, czy przedmiot mruczusiowi niezbędny.

Szczegóły zakupu

Pełną ofertę znajdziemy na stronie www.straycat.pl. Pojedynczy kotek pluszowy wykonany ręcznie kosztuje 35 zł, breloczek z kotem, nietoperzem lub alpaką 25 zł, zabawki z kocimiętką 15-20 zł, hamaki od 30 zł, a pokrowce na transporterki od 200 zł.

Magdalena Talik