Ach! Teatr

Jesteśmy jednym z niewielu teatrów dla dzieci, który poprzez ciekawą formę artystyczną, wprowadza widza w świat szlachetnych wartości.

Jesteśmy jednym z niewielu teatrów dla dzieci, który poprzez ciekawą formę artystyczną, wprowadza widza w świat szlachetnych wartości. Ach! Teatr to miejsce, w którym możesz wraz z dzieckiem przenieść się do świata baśni i wyobraźni. Tworzymy teatr przekazujący wartości, bezpieczny i przyjazny. Od 20 lat zajmujemy się edukacją kulturalną, odpowiadając na potrzeby dzieci. Bawimy, uczymy, rozwijamy. Ach! Teatr to miejsce dziecięcych zachwytów.

Oferujemy:

  • Spektakle dla Bąbli (od 1. roku życia), interaktywne, połączone z zabawą.
  • Spektakle dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (na dużej scenie).
  • Spektakle dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół podstawowych
  • (od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych), realizowane
  • również w ramach programu „Szkoła w mieście” dla grup z Wrocławia i okolic.

Teatr mieści się w sercu Starego Miasta w secesyjnej kamienicy przy ul. Kuźniczej 29a (nad kawiarnią „Kalambur”). To w tym budynku tworzyła się historia teatru otwartego. Przez blisko 30 lat działał tu Studencki Teatr „Kalambur”, w którym występowały takie osobowości jak: Anna German, Edward Lubaszenko czy Ewa Dałkowska.

Przez ponad dziesięć lat działał tu również teatr K2, którego misją było promowanie młodych artystów. Jolanta Fraszyńska, Kinga Preis czy Konrad Imiela właśnie na tej scenie zdobywali swoich pierwszych wielbicieli, to tu grany był kultowy spektakl „Ballady morderców” wg Nicka Cave’a.

 

Teatr dysponuje dwiema scenami: dużą z widownią na 100 miejsc (I piętro) oraz małą (II piętro), dostosowaną do potrzeb najmłodszych widzów.

Godziny otwarcia:

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00. W lipcu i sierpniu czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Spektakle odbywają się w niedziele. Dla grup zorganizowanych – od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.

Galeria

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc