MagicVR

Zastanawialiście się jak wyglądałaby apokaliptyczna wizja rzeczywistości, w której drużynowo bronicie własnego życia przed zmasowanym atakiem zombie?

MagicVR to największe, innowacyjne centrum rozrywki we Wrocławiu. Jako pierwsze w Polsce i jedno z niewielu na świecie wdraża własne, wcześniej opracowane gry oraz aplikacje w technologii VR, dzięki którym macie możliwość poczuć realne emocje dostarczone za pośrednictwem skonstruowanych symulatorów.

MagicVR mieści się w DH Feniks, 5 piętro

  • Zombie VR Squad - Arena Zombie VR Squad jest autorskim tytułem MagicVR. Gracze zostają przeniesieni do apokaliptycznego świata opętanego przez zombie. Żeby przetrwać muszą połączyć swoje siły i pokonać wrogie istoty, których celem jest pożarcie każdego żywego człowieka.
  • SkyFlyVR - Oryginalna produkcja MagicVR, bazująca na jak dotąd niespotykanym połączeniu autentycznego sprzętu do paralotniarstwa z urządzeniami VR. Całość umieszczona jest na wysokiej konstrukcji, by dać graczom jak najlepsze wrażenie latania na prawdziwej paralotni.
  • VR Drivers - Produkcja MagicVR stworzona głównie dla miłośników motoryzacji oraz gier rajdowych. Gracze mogą usiąść w wygodnych fotelach i poczuć się jak na prawdziwych torach wyścigowych. Gra pozwala na świetną zabawę w grupie, jak i w pojedynkę.
  • VR Boxy - W centrum wirtualnej rzeczywistości MagicVR dostępne są również stanowiska VR Box. Gracze mają możliwość wyboru spośród kilkunastu wyselekcjonowanych gier i aplikacji z platform Steam i Oculus. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego."

Galeria

Więcej miejsc