Take Over Wro - przejmij nasz profil na Instagramie!

Jako jedno z niewielu miast na świecie Wrocław pragnie porzucić utarty schemat postrzegania turysty wyłącznie jako odbiorcy. Przecież twoje spojrzenie na Wrocław różni się od naszego. Jest świeże, bezstronne, a przy tym po prostu prawdziwe. Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

BIG IDEA

Na czas Twojego pobytu we Wrocławiu przekazujemy instagramowy profil @visitwro w twoje ręce. Chcemy, abyś w tym czasie podzielił się z nami swoim wyobrażeniem Wrocławia. Możesz uszyć go na miarę swoich oczekiwań. Zakochać się w szczegółach, w tym co nieoczywiste i nienakreślone przez oficjalny folder turystyczny.

 

DLACZEGO NA INSTAGRAMIE?

Bo wiemy, że to tam najlepiej uda ci się pokazać nam miasto swoimi oczami. Jako pierwszy w Polsce profil na Instagramie przekazany podróżującym, @visitwro pozwoli odkryć klimat miasta nakreślony przez różne osobowości.

Wierzymy, że to właśnie dzięki temu uzyskamy najbardziej wiarygodne spojrzenie na miasto, które pozbawione będzie wymuskanych zdjęć i sztucznych, katalogowych uśmiechów.

Czuj się zaproszony do stworzenia przewodnika po Wrocławiu inspirowanego twoimi pomysłami.NA POCZĄTEK ODKRYJ SZCZEGÓŁY

Jako odkrywca stajesz się naszym gościem. Poczęstujemy cię wejściówkami do wybranych instytucji i biletami na najlepsze eventy w mieście. Odłóż bagaż i poczuj się jak u siebie.

Na czas twojego pobytu w twoje ręce przekazujemy dostęp do naszego profilu na Instagramie. Nieodłącznym elementem publikowanych przez ciebie zdjęć będą twoje spostrzeżenia w dwóch językach: angielskim i ojczystym.

Rozejrzyj się dookoła. Pokaż nam miejsca, które zrobiły na tobie największe wrażenie, restauracje, w których najadłeś się w przerwie od zwiedzania i wyjątkowo urzekające detale tkwiące w zakamarkach miasta. Przewidzieliśmy też przestrzeń na wszystko, co spontaniczne i niezaplanowane, a przy tym widowiskowe i konieczne do zapamiętania - mowa o InstaStories, czyli dostępnej przez 24 godziny twojej relacji z pobytu we Wrocławiu.

Już na początku przedstawimy cię naszym odbiorcom. Kim jesteś i dlaczego wybrałeś/aś Wrocław jako swój turystyczny przystanek? Po wszystkim porozmawiamy z tobą o tym, co zrobiło na tobie największe wrażenie i która część wyprawy w szczególności utknie ci w pamięci.

 

JAK PRZEJĄĆ WROCŁAW?

Chcesz nominować siebie na odkrywcę Wrocławia? Wystarczy, że jesteś zaangażowany w aktywną działalność na swoim instagramowym profilu. Jego tematyka nie ma dla nas znaczenia. Moda, lifestyle, motoryzacja, podróże, parenting? Czuj się zaproszony do wspólnego odkrywania. Szczególną uwagę zwrócimy na estetykę publikowanych zdjęć i błyskotliwość komunikacji. Jeśli do tego posługujesz się sprawnie językiem angielskim nie tylko w piśmie, ale też w mowie - doskonale!

 

Napisz do nas na Instagramie, przedstaw się, a na pewno wrócimy z odpowiedzią.