Co wchodzi w skład

Co wchodzi w skład

Wejścia do obiektów kulturalnych i rozrywkowych

Wrocław Tourist Card pozwala Ci zwiedzać i bawić się taniej. Poznawaj Wrocław, wydawaj punkty z karty i odwiedzaj najbardziej znane miejsca w mieście.

Usługi transportowe

Wrocław Tourist Card to także specjalna oferta na tańsze wynajęcie samochodu, meleksa czy zamówienie taksówki. Korzystaj z oferty dopasowanej do czasu trwania Wrocław Tourist Card.

Rabaty w restauracjach i hotelach

Lubisz próbować nowych smaków i poznawać nowe miejsca? Wrocław Tourist Card to także rabaty w najciekawszych punktach gastronomicznych i noclegowych we Wrocławiu.

Długość działania karty

2 dni - 48 h

Przyjeżdżasz do Wrocławia na 2 dni? Ta opcja karty jest dla Ciebie. Ważna przez dwa dni pozwoli Ci na odwiedzenie najciekawszych miejsc we Wrocławiu dużo taniej. Dzięki niej zaoszczędzisz do 40 zł!

3 dni - 72 h

Osobom, które przyjeżdżają na dłużej, proponujemy opcję 72h. Dłuższy czas aktywności karty to więcej czasu na zwiedzanie i zabawę we Wrocławiu. Ta opcja to także więcej punktów do wydania z karty i jeszcze więcej zaoszczędzonych pieniędzy – aż do 60 zł!

Długość działania karty

Typy karty

Typy karty

Ulgowa

Jesteś uczniem lub studentem, a może emerytem? Skorzystaj z karty ulgowej! Wchodź do wszystkich obiektów jeszcze taniej niż ze zniżką studencką. Dodatkowo, czekają Cię rabaty w restauracjach i barach!

Normalna

Nie możesz korzystać ze zniżek ustawowych? Ta karta jest dla Ciebie. Dzięki niej, płacąc mniej, poczujesz się jak za studenckich czasów!

Grupowa

Przyjeżdżacie większą grupą? Nie ma znaczenia, czy jesteście rodziną czy może grupą przyjaciół. W opcji grupowej łatwo skonfigurujecie Wrocław Tourist Card tak, aby uwzględniała rabat dla dzieci czy dawała maksymalnie pięcu osobom nielimitowane uprawnienia do przejazdu komunikacją miejską!

Transport publiczny

Transport publiczny

Wrocław Tourist Card to także nielimitowane uprawnienie do przejazdu komunikacją miejską! Zaznacz tę opcję podczas kupowania karty i podróżuj po Wrocławiu, bez obaw, że zapodziałeś gdzieś standardowy bilet! Uprawnienie na przejazd komunikacją miejską jest ważne przez cały czas aktywności Twojej karty!

 

Transport publiczny z Wrocław Tourist Card to komunikacja w granicach miasta – zarówno autobusowa, jak i tramwajowa. Nie ma także znaczenia, czy jest to kurs normalny, pospieszny czy nocny. Wsiądź do odpowiadającego Ci autobusu lub tramwaju i radośnie zwiedzaj Wrocław.

Transport publiczny

Cennik

48h

Ulgowy
40 PLN czas trwania 48h
20 pkt
Normalny
60 PLN czas trwania 48h
30 pkt
Grupowy
200 PLN czas trwania 48h
100 pkt

72h

Ulgowy
60 PLN czas trwania 72h
30 pkt
Normalny
90 PLN czas trwania 72h
45 pkt
Grupowy
300 PLN czas trwania 72h
150 pkt

Do każdej karty turystycznej można zakupić uprawnienie do poruszania się komunikacją miejską już od 6/12 zł za osobę!