Wrocławskie Krasnale

Poznaj społeczność wrocławskich krasnoludków - przyjaznych, pogodnych obywateli miasta spotkań. Na pewno znajdziesz takiego, z którym będziesz mógł się zaprzyjaźnić.

Lokalizacja krasnali

Zeskroluj w dół listę wyszukanych punktów

Krasnalowe wieści

Wydanie nr 17 Majowe Krasnalove Wieści

Wroclovek gawędzi o pociągach i dworcach Wrocławia, a Papa Krasnal o… długich brodach rozprawia. Czy ślimak je pierogi? Czy bardzo się ślimaczy? Czy w zimie pochrapuje? – Magda wszystko tłumaczy. Kilka zadań, konkurs i szyfr Polibiusza, czyli coś, przy czym głowa każdemu się rusza!

Od 13 maja wersja drukowana miesięcznika jest dostępna m.in. w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 14. Śpieszcie się, liczba egzemplarzy jest ograniczona!

Poprzednie wydania

Zdjęcie krasnala
audiobooki

Krasnalowe opowieści

O czym opowiadamy? O nas, o wrocławskich krasnalach! Z ośmiu historii dowiecie się, po co Życzliwek wyruszył w niebezpieczną podróż po magiczne ziele i dlaczego zamieszkaliśmy wśród ludzi oraz jak wygląda pełne dowcipów i żartów nasze ulubione święto, czyli „Dzień bez czapki”. Jeśli chcecie też wiedzieć, co się dzieje w waszych mieszkaniach, gdy nikogo nie ma w domu, jak wygląda szkoła krasnoludków i dlaczego pani Niezabudka czasem załamuje na lekcjach ręce, koniecznie posłuchajcie opowieści, które spisały dla Was Marta Miniewicz i Sonia Mozel, a wspaniale przeczytał Artur Barciś.

Krasnalowe aktualności

Aby być na bieżąco, kliknij
na naszym profilu na facebooku