Wrocławskie Krasnale

Poznaj społeczność wrocławskich krasnoludków - przyjaznych, pogodnych obywateli miasta spotkań. Na pewno znajdziesz takiego, z którym będziesz mógł się zaprzyjaźnić.

Lokalizacja krasnali

Zeskroluj w dół listę wyszukanych punktów

Krasnalowe wieści

Wydanie nr 19 Lipcowe Krasnalove Wieści

Wakacyjne wydanie "Krasnalovych wieści"!

W numerze:

Że Zumba to nie tylko taniec, o tym się dziś dowiecie, czyli o koniach rzecznych tańczących z największą gracją na świecie.

Znacie historię o złym popielu? To dobrze, ale u nas każdy usłyszy opowieść Papy Krasnala, kogo i za co we Wrocławiu zjadły myszy!

Z kim żyjemy po sąsiedzku, "Dzikie w mieście", co to znaczy? Dociekliwa Magda Detektyw wszystko wam wytłumaczy.

Wersja drukowana miesięcznika jest dostępna w Centrum Informacji Turystycznej,
Rynek 14. Śpieszcie się, liczba egzemplarzy jest ograniczona!

Poprzednie wydania

Zdjęcie krasnala
audiobooki

Krasnalowe opowieści

O czym opowiadamy? O nas, o wrocławskich krasnalach! Z ośmiu historii dowiecie się, po co Życzliwek wyruszył w niebezpieczną podróż po magiczne ziele i dlaczego zamieszkaliśmy wśród ludzi oraz jak wygląda pełne dowcipów i żartów nasze ulubione święto, czyli „Dzień bez czapki”. Jeśli chcecie też wiedzieć, co się dzieje w waszych mieszkaniach, gdy nikogo nie ma w domu, jak wygląda szkoła krasnoludków i dlaczego pani Niezabudka czasem załamuje na lekcjach ręce, koniecznie posłuchajcie opowieści, które spisały dla Was Marta Miniewicz i Sonia Mozel, a wspaniale przeczytał Artur Barciś.

Krasnalowe aktualności

Aby być na bieżąco, kliknij
na naszym profilu na facebooku